Перейти до вмісту

Перший ігровий процес PS5: практичний досвід з Astro’s Playroom і DualSense

  1652400782

  Поряд з розпаковкою та перевіркою обладнання PlayStation 5, ми вперше відчули ігровий процес SP5 в ігровій кімнаті Astro. Гра попередньо встановлена ​​на PS5 і, окрім того, що є подорож в історію PlayStation, призначена для демонстрації того, що може робити новий контролер DualSense.

  Наразі нам дозволено ділитися досвідом з одного рівня: Cooling Springs, який теоретично працює в системі охолодження PS5, але має пляжні зони, крижані зони, а також багато води та бризу.

  Гра мила і легка. Astro — це маленький робот, який досліджує землю, багату великодніми яйцями для PlayStation, а також легкими головоломками та платформерами. Гра гарно виглядала на моєму моніторі 4K, хоча це не той тип гри, який має так багато деталей, щоб отримати користь від цієї роздільної здатності.

  Я відчув захват, коли контролер вібрував залежно від швидкості, на якій біг Astro, або тремтів у правильний спосіб, коли робот занурювався у воду.

  Катання на ковзанах по крижаному схилу було плавною вібрацією, яка нагадала мені про те, як я вперше тримав в руках гудливий контролер. Це схоже на «HD Rumble» в Nintendo Switch, який добре імітує певні відчуття. Іноді контролер вібрував узгоджено зі звуком із динаміка PS5, який у цій грі використовується дуже багато, щоб звукові ефекти здавалися вам ближчими, ніж шум, який доноситься від телевізора. (Однак це не працює, якщо до DualSense підключені навушники.)

  Тригери найкраще демонструвалися під час частини сцени, на якій Astro переміщається, застібаючи в костюм жаби (за допомогою сенсорної панелі), а потім підстрибуючи по сцені на пружині. Ви стискаєте пружину, утримуючи спусковий гачок, що забезпечує більший опір, коли ви утримуєте її. Це було поєднане з розпізнаванням руху для прицілювання костюма жаби, що було схоже на трюк. Але я бачу потенціал у тригерах, як якщо б пістолет заклинило під час гри.

  Cooling Springs також використовував дихання для однієї невеликої порції, щоб запустити вентилятор, але це теж було схожим на трюк. 

  Цікаво, скільки ігор буде використовувати всі ці функції. На PlayStation 4 сенсорна панель і динамік були великими новими функціями, і вони використовувалися в основному в іграх від власних перших студій Sony. Хоча це були одні з найкращих ігор для PS4, сторонні студії також виробляють ігри для Xbox та інших платформ, і тому їх, ймовірно, буде менше налаштовувати. 

  Але якщо цей один рівень ігрової кімнати Astro показав мені щось, так це те, що функції DualSense дійсно мають потенціал, якщо розробники вирішать їх використовувати.

  У цій грі є більше рівнів, але поки що це все, що нам дозволено сказати. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нашим розпаковкою та практичним використанням обладнання PS5, а також слідкуйте за новинами. 

  0 0 голосів
  Rating post
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 comments
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  0
  Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x